Strona głównaDukowanieBezprzewodowy serwer służący do drukowania

Bezprzewodowy serwer służący do drukowania

Łączność bezprzewodowa jest dziś „czymś”. Technologia ułatwia mobilność i ułatwia wygodny ruch. Drukarki nie muszą być podłączone bezpośrednio do komputera za pomocą bezprzewodowego serwera druku.

Bezprzewodowy serwer drukarek Axis ma wbudowane wymagania szyfrowania, takie jak szyfrowanie WPA, WPA2 i WEP. Możliwe jest uzyskanie bezpiecznego zadania drukowania za pośrednictwem komputerów zgodnych z systemem Windows lub Macintosh. Bezprzewodowy serwer druku Axis OfficeBasic USB Wireless G działa bez kabla, drukowanie dokumentu z laptopa lub komputera, nawet jeśli nie ma drukarki, jest niemożliwe.

Jeśli potrzebujesz bezprzewodowego serwera wydruku, który może pracować z prawie wszystkimi typami drukarek, które mają pamięć do 512 KB i 256 KB pamięci RAM, bezprzewodowy serwer druku Linksys może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Pamięć buforowa przyspiesza produkcję grafiki i może drukować za pomocą drukarek bąbelkowych, atramentowych, matrycowych i laserowych.

Bezprzewodowy serwer druku Airstation wykorzystuje oprogramowanie wewnętrzne Lucent Technologies. Serwer może współpracować z systemem Windows i oprogramowaniem takim jak Linux, Unix i Macintosh, jednak jego programy instalacyjne są ograniczone tylko do pracy z systemem Windows. Jedyną wadą gadżetu jest to, że nie jest on zgodny z funkcjami dwukierunkowej drukarki.

2-portowy bezprzewodowy serwer druku USB firmy Belkin może korzystać z łączności bezprzewodowej 802.11g, która może wysyłać i odbierać dane z prędkością 54 Mb / s. Umożliwia korzystanie z dwóch drukarek jednocześnie dzięki podwójnym interfejsom USB 1.1. Drukarka umożliwia drukowanie za pomocą połączeń protokołu przesyłania plików (FTP) oraz portu protokołu internetowego (IP) i portu protokołu demona drukarki liniowej (LPR).

Bezprzewodowy serwer druku HP JetDirect ew2400 802.11g umożliwia korzystanie z łatwego udostępniania drukarek sieciowych za pomocą portów USB, które działają bardzo szybko. Instalacja serwera wydruku jest bardzo łatwa dzięki zaawansowanemu kreatorowi technologii, który sprawia, że ​​instalacja wystarczy kliknąć myszką. Jest wyposażony w Wi-Fi, który umożliwia przesyłanie informacji w trybie bezpiecznym.

Bezprzewodowe drukowanie za pośrednictwem technologii Fast Ethernet jest również możliwe w przypadku serwera druku HP. Konserwacja maszyny jest łatwa w zarządzaniu, z drugiej strony obiecuje ona trwać dłużej niż jakakolwiek inna marka na rynku. Jednak ten serwer wydruku może wymagać od ciebie trochę więcej ze względu na jego dodatkowe funkcje, które nie są obecne w żadnej innej marce.

Dzięki bezprzewodowemu serwerowi wydruku kable do drukarek stają się przeszłością.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne