Strona głównaUncategorizedObsługa księgowa twojej firmy z portalem Znany Księgowy.

Obsługa księgowa twojej firmy z portalem Znany Księgowy.

Pomysł na portal znany księgowy narodził się zupełnie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć taką branżę dla której będziemy pozyskiwać nowych klientów. Postawiliśmy na usługi księgowe. Okazało się to idealnym wyborem. Dziś łączymy klienta ostatecznego z biurami rachunkowymi. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie, które pozwala nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministra finansów. Jesteśmy sumienni i zawsze na czas wykonujemy zlecone nam usługi. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę dokumentacji firmowej. Naszym atutem jest wysoki standard usług dzięki czemu nasi klienci mogą skupić uwagę na prowadzeniu oraz rozwijaniu własnego biznesu pozostawiając nam obsługę kadrowo-księgową swoich firm.

Oferta na księgowość w firmie Znany księgowy obejmuje

Z naszej cenowej oferty mogą skorzystać właściciele firm i przedsiębiorstw ale również klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą rachunkową, kadrową, płacową, finansową. Dodatkowo wspieramy w zakresie ubezpieczeń oraz pomocy prawnej. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy także usługi z zakresu prowadzenia postępowań podatkowych, w tym także reprezentowanie przedsiębiorców przed organami podatkowym i sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Proponujemy szeroki zakres usług finansowych począwszy od: zeznań rocznych pit, obsługa rozliczeń z zusem, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto oferujemy poniższy zakres usług: kontrola dokumentów pod kątem księgowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, opracowanie i dostarczanie do urzędu skarbowego comiesięcznych lub kwartalnych deklaracji vatowskich, przygotowanie oraz dostarczanie do urzędu skarbowego rocznych zeznań pit. Konsultacje oraz opracowanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy prowadzonej działalności, wezwanie do zapłaty oraz dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy . Z przyjemnością spotkamy się z tobą oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Co nas cechuje ? elastyczność – dostosowujemy ofertę do klientów; solidność – doprowadzamy wszystkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem rachunkowym; zadowolenie – nasi przedsiębiorcy nie muszą o nic się martwić. Napisz lub zadzwoń do znany księgowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne