Strona głównaGrafikaKoszulki z własnym nadrukiem

Koszulki z własnym nadrukiem

Koszulki z własnym nadrukiem niezmiennie od lat są bardzo chętnie zamawiane przez Internet.  Ponadto przedstawiamy jak w prostych 3 krokach uzyskać koszulkę z nadrukiem oraz przedstawiamy, kiedy tego typu koszulka się przydaje.

W jakich sytuacjach warto rozważyć zakup koszulki z własnym nadrukiem?

Po pierwsze, samodzielnie zaprojektowana koszulka to super sposób na wyróżnienie się w tłumie. To co w sklepach serwują nam popularne sieciówki często jest powtarzalne. Natomiast możliwość samodzielnego zaprojektowania odzieży w taki sposób jak tylko sobie zamarzymy daje duże możliwości w szczególności dla osób, które lubią bawić się modą i cenią sobie poczucie swojego stylu.

Po drugie, koszulki z własnym logo bardzo często są wykorzystywane jako gadżet firmowy. Może nie jest to gadżet tak popularny jak smycze, długopisy czy krówki na konferencjach, jednak wciąż koszulki należą do gadżetowego kanonu i raczej nic nie wskazuje, żeby miało się to zmienić.

Po trzecie, jest to uniwersalny pomysł na zaskakujący upominek. Koszulka z sympatycznym tekstem wywołuje uśmiech na twarzy i jest bardzo pozytywnie odbierana. Zazwyczaj osoba odbierająca taki upominek bardzo docenia kreatywność i czuje się pozytywnie zaskoczona.

Jak zamówić koszulkę z własnym nadrukiem przez Internet?

Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę https://extra-koszulki.pl (na której dostępne są koszulki na zamówienie) oraz wybrać model koszulki i jej kolor. W kolejnym kroku przychodzi czas na projektowanie koszulek. W tym celu wystarczy utworzyć nadruk za pomocą intuicyjnego kreatora online. Korzystając z kreatora można dodać swój tekst, grafikę lub logo. Po naniesieniu projektu na koszulkę wystarczy dokonać zamówienia online i oczekiwać na odbiór paczki z koszulką.

Klienci cenią sobie extra-koszulki.pl nie tylko za dużą wygodę podczas zamawiania koszulek, ale także za jakość. Sprzedawana odzież pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Jednak to co najważniejsze, to fakt, że tysiące zadowolonych klientów zachwala jakość druku. Nadruki na koszulkach są bardzo trwałe i odporny na pranie. Uzyskanie takiej jakości jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz dużego doświadczenia w branży.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne