Strona głównaUncategorizedDrewniana mapa jako świetna aranżacja osób lubiących podróże

Drewniana mapa jako świetna aranżacja osób lubiących podróże

Jeżeli szukasz pomysłów na udekorowanie pokoju czymś nietuzinkowym oraz oryginalnym, warto zainteresować się drewnianą mapą świata. Zrobi ona niezłe wrażenie na znajomych oraz rodzinie. Równocześnie służy jako edukacyjny dodatek dla dzieci oraz zapominalskich rodziców. Dodatkowo można na niej zaznaczać miejsca podróży.

Czym wyróżnia się drewniana mapa świata na ścianę na tle innych ozdób?

  Ludzie od wieków lubili przyozdabiać ściany w swoim mieszkaniu, aby nie wyglądały na puste. Często zawiesza się na ściany obrazy ładnie komponujące się z pomieszczeniem, jak i również wszelkiego rodzaju zegary ścienne. Często okleja się całą ścianę różnego rodzaju tapetami oraz naklejkami, bądź zawieszamy na nią półki na książki itp. Wszystko po to, aby wypełnić pustą przestrzeń w danym pomieszczeniu.

Drewniana mapa świata to nietuzinkowa ozdoba ścienna. Można ją zakupić w różnych kolorach od dębowego, po orzech oraz heban. Na rynku jest również szeroki wybór wielkości mapy świata od 1 metra aż po 2,5 m szerokości oraz kolejno od 60 cm do 120 cm wysokości. Jako że ów mapa jest zrobiona z drewna to, oczywiście nie jest ona płaska i grubość szacuje od 6 mm aż po 12 mm co powoduje wrażenie 3D jakby sama mapa wychodziłaby ze ściany. Dodatkowo drewniana mapa posiada opisane kraje w wybranym przez siebie języku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drewnianej mapy świata oraz do jakiego stylu pasuje?

  Przy doborze mapy na ścianę, warto zwrócić szczególną uwagę na wielkość ściany, gdyż zbyt duża mapa może przytłaczać na zbyt małej ścianie, dodatkowo warto usunąć zbędne dodatki ze ściany, aby nie odwracały uwagi. Ów mapa dobrze prezentuje się w dużych salonach, sypialniach, salach konferencyjnych, a nawet przy odrobinie wizji to w kuchni.

Drewniane ozdoby mają to do siebie, że pasują praktycznie do każdego wystroju wnętrz. Osoby, które interesują się klimatem skandynawskim nie powinny się nawet zastanawiać nad kupnem, gdyż takowe drewno idealnie komponuje się z owym stylem. Również osoby celujące bardziej w styl nowoczesny docenią jak struktura drewna świetnie komponuje się z designem nowoczesnego wystroju wnętrz.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne